Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532561

Välisvõrkude elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. mai 2018
Kuulutus aegub:30. mai 2018

Töö kirjeldus

Välisvõrkude elektriku peamisteks ülesanneteks on elektriehitustööde teostamine kliendi elektripaigaldistes. Töö hõlmab endas nii kaeve-, õhuliini-, kaablitöid kui ka kilpide monteerimist ja paigaldust ning alajaamade hooldust.

Ootused kandidaadile

elektrialane kutseharidus
oled ettevõtlik, iseseisev ja kohusetundlik
omad B-kategooria juhtimisõigust
tahad teha parema tulemuse nimel koostööd teiste töörühma liikmetega

Ettevõte pakub

võimalust töötada rahvusvahelises arenevas ettevõttes
võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega
konkurentsivõimelist ja panusest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#532561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. mai 2018

LEONHARD WEISS ENERGY AS on Eesti juhtiv elektriehitusettevõte, mille eesmärk on pakkuda elektrivõrkude projekteerimisel, ehitamisel ja hooldamisel parimaid lahendusi.

Vaata rohkem