Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305721

Välisvõrkude ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

välistrasside ehitamine

Ootused kandidaadile

soovitatav eelnev töökogemus antud erialal.
B-kategooria juhiluba tuleb kasuks
Töökus, kohusetundlikkus, füüsiliselt vastupidav ja suutlikkus iseseisvalt tööd teha.
Eesti keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks.
Kasuks tuleb projektide lugemise oskus.

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
toredat meeskonda

Lisainfo

Tööd tehakse välitingimustes.

Tööpakkumise number
#305721

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2013

Vensen AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning me oleme tegutsenud alates 1996. aastast. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on vee- ja kanalisatsiooni välistrasside ning betoonkonstruktsioonide ehitustööd. Pakume kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, omades ehitusturul pikaajalist töökogemust. Meie põhilisteks klientideks on peatöövõtjad ning suurimad riigi- ja eraettevõtted. Tänu meie tugevatele spetsialistidele ja ehitajatele suudame garanteerida tellijale sujuva projektide läbiviimise.

Vaata rohkem