Värsked tööpakkumised

Välisvõrkude ehitustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236049

Tööpakkumise number

236049

Töö kirjeldus

välistrassidega ehitustöö
torude paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

soovitatav eelnev töökogemus antud erialal
B-kategooria juhiluba
töökus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

häid arenguvõimalusi
motiveerivat töötasu
toredat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. september 2011
Kuulutus sisestati:
22. august 2011

Vensen AS on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning me oleme tegutsenud alates 1996. aastast. Praeguseks töötab meie ettevõttes 49 inimest.
Peamisteks tegevusvaldkondadeks on vee- ja kanalisatsiooni välistrasside ning betoonkonstruktsioonide ehitustööd.
Pakume kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, omades ehitusturul pikaajalist töökogemust.
Meie põhilisteks klientideks on peatöövõtjad ning suurimad riigi- ja eraettevõtted.
Tänu meie tugevatele spetsialistidele ja ehitajatele suudame garanteerida tellijale sujuva projektide läbiviimise.