https://www.cvkeskus.ee/185953

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

VÄLISVAHENDITE OSAKONNA STRUKTUURIFONDIDE TALITUSE JUHATAJA (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185953

Tööpakkumise number

185953

Töö kirjeldus

Talituse juhataja peamiseks tööülesandeks on korraldada struktuuritoetuste programmperioodide 2004-2006, 2007-2013 ja 2014+ rakendamist ministeeriumis ja valitsemisalas.

Tööülesanded:

- Struktuuritoetuste talituse töö koordineerimine;
ministeeriumi valitsemisala edendamisele suunatud struktuuritoetuste rakendamiseks vajalike struktuuride, õigusaktide, lepingute ja protseduuride väljatöötamise ja haldamise korraldamine;
- struktuuritoetuste avalikustamise, seire ja järelevalve süsteemi, finantskontrolli ja –aruandluse korraldamine, haldus- ja eraldise lepingute ettevalmistamise ja täitmise järelevalve korraldamine;
- struktuurivahendite programmperioodi 2014+ ettevalmistamisel osalemine;
- ministeeriumi valitsemisala spetsialistide nõustamine struktuurifondide rakendamist puudutava Eesti ja EL seadusandluse ning reeglite osas.


Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- kõrgharidus (soovitavalt majanduse, avaliku halduse, riigiteaduste erialal);
- väga hea riigi- ja haldusõiguse tundmine, teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja õigussüsteemist;
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
- arenenud analüüsi- ja üldistusvõime;
- väga hea väljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
- arvutiga töötamise oskus.

Kasuks tuleb:

- eelnev töökogemus struktuurivahenditega seotud ametikohal


Ettevõte pakub

- huvitavat, arendavat ja vastutusrikast tööd avalikus sektoris;
- osalemist avatud ja teotahtelises meeskonnas;
- enesetäiendamise võimalusi.


Lisainfo

Sooviavaldus ning CV palume saata hiljemalt 13. novembriks 2009.a Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “VVO talituse juhataja”. Lisainfot töö kohta annab Külli Kraner, telefon 6 256 376, kylli.kraner(ät)mkm.ee.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
13. november 2009
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.