Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244768

Välisvahendite osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Välispiirifondi rakendamiseks vajalike dokumentide väljatöötamine, koostamine ja vajadusel muutmine ning selleks vajaliku koostöö korraldamine teiste valitsusasutustega (sh iga-aastaste rakendusprogrammide koostamine);
  • Välispiirifondi rakendamisega seotud tegevuste planeerimine ja koordineerimine, sh protseduuride kaasajastamine;
  • Välispiirifondi rakendamiseks vajalike vahendite planeerimine riigieelarvesse;
  • Välispiirifondist toetuste taotlejate ja saajate nõustamine;
  • Välispiirifondi rakendamise kohta ülevaadete, analüüside ja aruannete koostamine ning osalemine vastavate komiteede, komisjonide, töögruppide töös;
  • Välispiirifondi rakendamise hindamise ettevalmistamine ja korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitatavalt avaliku halduse alane, majandusalane, õigusalane või Sisekaitseakadeemia eriala) ;
  • Euroopa Liidu toimimispõhimõtete tundmine;
  • teadmised Euroopa Liidu rahastamisvahendite planeerimisest ja rakendamisest ;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel nii kõnes kui kirjas;
  • mõne muu võõrkeele valdamine vähemalt kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus (MS Office);
  • analüüsi-, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime;
  • korrektsus, täpsus ja hea koostööoskus;
  • hea pingetaluvus, iseseisva töö oskus;
  • valmisolek välislähetusteks.

Kasuks tuleb:
  • vähemalt 2-aastane töökogemus avalikus teenistuses.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • head töökeskkonda.

Lisainfo

  • tegemist on asenduskohaga ametniku lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks;
  • lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta saab telefonil 612 5029 (Tairi Pallas, välisvahendite osakonna juhataja);
  • palume elulookirjeldusele lisada motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#244768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
21. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
21. november 2011

Siseministeerium on valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse seaduse alusel antud ülesandeid oma valitsemisalas.

Siseministeeriumi valitsemisalas on riigi sisejulgeoleku tagamine ja avaliku korra kaitsmine, kodakondsuse ja migratsiooni ning kirikute ja kogudustega seotud asjade korraldamine, kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse alase tegevuse ning regionaalarengu kavandamine, ruumilise planeerimise alane tegevus, perekonnaseisualased küsimused ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Siseministeeriumi välisvahendite osakonna põhiülesanne on sisejulgeoleku valdkonnale suunatud Euroopa Liidu struktuurivahendite, Euroopa Liidu finantsvahenditest ja muudest sisejulgeolekualastest välisvahenditest rahastatavate toetusmeetmete väljatöötamise korraldamine, nende rakendamise korraldamine ja järelevalve teostamine toetuse kasutamine üle.

Vaata rohkem