https://www.cvkeskus.ee/358023

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #358023

Välisvahendite osakonna nõunik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-          tagada struktuurivahendite administratsiooni tööprotseduuride kooskõlastamine;-          riskide hindamise läbiviimine;-          administratsioonis läbiviidavate kontrollide plaani koostamise koordineerimine ja süsteemi toimivuse analüüsimine.


Nõudmised kandidaadile


-          magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (eelistatult avaliku halduse, õiguse või majanduse valdkonnas);-          eelnev töökogemus struktuurifondide või muude välisvahenditega seotud valdkonnas vähemalt 5 aastat ning protsesside/ töörühmade juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat;-          üldised teadmised struktuuritoetustest ja rakendamise korraldusest;-          kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime (sh suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid,  näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest);-          hea suhtlemisoskus ning valmidus meeskonnatööks;-          hea analüüsivõime;-          hea ajaplaneerimise oskus;-          hea pingetaluvus ja võimekus tulla toime keerulistes olukordades;-          väga hea eneseväljendamise oskus nii kõnes kui kirjas, eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja inglise keele oskus kesktasemel (B2);-          väga hea MS Office kasutamise oskus.


Ettevõte pakub

-          vastutusrikast, mitmekesist ning arendavat tööd;-          sõbralikku ja toetavat meeskonda;-          tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskohaga.


Lisainfo


Motivatsioonikiri koos palgasooviga ja CV palume saata Rahandusministeeriumi personaliosakonna e-posti aadressile cv[at]fin.ee 24. oktoobriks 2014.a (kandideerimise tähtaega pikendatud)


Tööpakkumise number
#358023

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2014

Firma nimi peidetud

Vaata rohkem