Värsked tööpakkumised

Välisturgude tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148183

Tööpakkumise number

148183

Töö kirjeldus

• eeskirjade, protseduurireeglite ja tootetingimuste tõlkimise korraldamine
• kontserni tootetingimuste, eeskirjade ja siseprotseduuride ühtlustamine
• panga töötajate nõustamine välisturgude toodete ja protseduuride osas
• tõlgete kvaliteedi kontrollimine
• väliskohtumiste organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidust või selle omandamist
• väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
• vene keele oskust
• hea analüüsi- ja iseseisvalt töötamise võime
• kasuks tulevad teadmised klienditeenindusest ja laenuhaldussektori protsessidest.

Pakume oma töötajatele sõbralikku ja stabiilset töökeskkonda ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 500 inimest. Lisainfo www.big.ee