Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55784

Välisturgude projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha töö eesmärk on leida ja analüüsida uusi ärilisi võimalusi välisturgudel tegutsemiseks, käivitada ja juhtida uute tütarettevõtete/filiaalide rajamisega ja toimimisega seonduvaid projekte.

Ootused kandidaadile

Meeskonda oodatakse aktiivset liiget, kellel on kogemused:

  • jaekaubandus/jaeteenuste valdkonnast
  • äri- või projektiplaani eelarvestamisel ja koostamisel
  • meeskonna juhtimisel
  • erinevates riikides tegutsemisel

Ametikohal edukaks olemise eeldusteks on:
  • teadmised ja/või praktilised kogemused finantsteenuste turust ja turundusvaldkonnast
  • terviku nägemise oskus ja hea organiseerimisvõime
  • otsustus- ja tegutsemisjulgus, vastutustunne
  • hea eneseväljendusoskus eesti, inglise ja vene keeles (kasuks tulevad rootsi, soome või saksa keele oskus)

Ettevõte pakub

BIG pakub:

  • uusi võimalusi enda seniste kogemuste ja teadmiste rakendamiseks
  • liikuvat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas sektoris

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES PROJRKTIJUHI AMETIKOHA. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Tööpakkumise number
#55784