Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39089

VÄLISTURGUDE MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väliskontaktide loomine ja hoidmine nii edasimüüjate kui ka lõpptarbijate seas;
  • Lepinguliste edasimüüjate nõustamine ja külastamine;
  • Turundustegevuse arendamine.

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane või tehniline kõrgharidus, võib olla ka omandamisel;
  • Eelnev töökogemus müügijuhi, müügiinseneri, müügiesindajana puidu töölemisega või ehitusega tegelevas ettevõttes;
  • Ärikogemused välisturgudega;
  • Teadmised turundusest ja müügiprotsesside juhtimisest;
  • Inglise ja/või saksa keele oskus nii kõnes, kui kirjas.

Ettevõte pakub

  • Aktiivset rahvusvahelist suhtlemist;
  • Arenguvõimalust ettevõtte sees;
  • Töökohta kaasaegses kiiresti arenevas ettevõttes,
  • Head teenimisvõimalust.

Lisainfo

  • Töökoht asub Sakus.
CV võib edastada ka aardessile anu.kink@cvkeskus.ee.

Tööpakkumise number
#39089