Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178151

Välisturgude müügiassistent

Firma nimi peidetud
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ettevõtte välispartneritega. Uute kontaktide loomine, aktiivne müük, ettevõtte esindamine messidel. Rühmade vastuvõtu organiseerimine. Arvete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea analüüsivõime
- valmisolek välislähetustes viibimiseks
- väga hea soome ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb rootsi ja vene keele oskus
- väga hea arvutikasutusoskus, valmisolek uute programmide omandamiseks
- valmisolek tööks ka nädalavahetustel ja õhtusel ajal

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku meeskonda
- arenemisvõimalust, koolitusi
- häid töötingimusi
- palka vastavalt oskustele ja võimetele

Lisainfo

Töö asukohaks on Pühajärve Spa hotell 3 km kaugusel Otepäält.

Tööpakkumise number
#178151

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
13. mai 2009

Kauni pargiga hubane ja mõnus Pühajärve Spa hotell pakub oma klientidele kodust ja meeldivat olemist. Hotelli kahes majutuskorpuses on kohti 200 külastajale. Klassikalise spa-hotellina pakume head ravi- ja lõõgastusprotseduuride valikut.

Vaata rohkem