VÄLISTRASSIDE OBJEKTIJUHT/TÖÖDEJUHATAJA
Pipenet OÜ Tööpakkumine aegub 13 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Töö organiseerimine/koordineerimine objektil.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus samas või sarnases valdkonnas.
Juhiloa olemasolu
Eesti ja vene keele oskus
Arvuti kasutamise oskus (Office, Excel, Word)

Ettevõte pakub

Head meeskonda
Motiveerivat töötasu
Kaasaegseid töövahendeid
Ametiautot

Lisainfo

Lisaküsimuste korral pöörduda: paul(at)pipenet.ee
Tel: 5293548

Tööpakkumise number
#676258

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020
VÄLISTRASSIDE OBJEKTIJUHT/TÖÖDEJUHATAJA VÄLISTRASSIDE OBJEKTIJUHT/TÖÖDEJUHATAJA

Pipenet OÜ

Välistrasside ehitus

Vaata rohkem