Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624676

Välistrasside ja teedeehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projekti läbitöötamine

  • Tööde organiseerimine (torumaterjalid, puistematerjalid, tehnika, vajalikud load jne.)

  • Töö protsessi juhtimine

  • Tööde üleandmine

  • Paberimajandusega ei pea tegelema!

Ootused kandidaadile

  • Kogemus välistrassi ja teede ehitusel

  • Suur tahtmine olla aktiivne ja kasulik

  • Kasuks oleks erialane haridus

  • Orienteeritud tulemusele

Ettevõte pakub

  • Sinu pädevusele vastav palk

  • Tööauto

  • Lisapreemia % edukalt juhitud objektidelt

  • IT vahendid

Tööpakkumise number
#624676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

Meie põhitegevusalaks on eriotstarbeliste insener-tehniliste võrkude ehitamine.

Kollektiivis on ehitusalase hariduse ja litsentsiga kogenud spetsialistid. Kõigi tööde puhul jälgime rangelt kehtivat seadusandlust ja ehitusnorme.

Meie põhimõtteks on laitmatu kvaliteet, mõistlik hind ja tähtajast kinnipidamine.

Tänu rikkalikele kogemustele ja usaldusväärsetele partneritele teostame ka peatöövõttu.

Vaata rohkem