VÄLISTRASSIDE EHITAJA
Pipenet OÜ Tööpakkumine aegub 15 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Välistrasside ehitamine Tartus ja Lõuna-Eestis.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus samas või sarnases valdkonnas on soovitatav, kuid kui oled pealehakkav ja töökas saame rääkida ka väljaõppest.

Boonuseks on juhiloa olemasolu.

Head meeskonda, motiveerivat töötasu, kaasaegseid töövahendeid.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral pöörduda: paul(at)pipenet.ee
Tel: 5293548

Tööpakkumise number
#676257

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020
VÄLISTRASSIDE EHITAJA VÄLISTRASSIDE EHITAJA

Pipenet OÜ

välistrasside ehitus

Vaata rohkem