Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71188

Välissuhete talituse juhataja (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Haridus- ja Teadusministeeriumi välissuhtluse üldpõhimõtete kujundamine ja elluviimise korraldamine;
  • ministeeriumi juhtkonna ja/või delegatsioonide välisvisiitide, välisdelegatsioonide vastuvõttude ettevalmistamine, kohtumiste korraldamine teenistuse valdkonnas;
  • teenistuse valdkonna välissuhtluse ja infovahetuse korraldamine;
  • ametnike nõustamine protokolli ja etiketi küsimustes;
  • välislepingute ning koostööprogrammide ettevalmistamine ja kooskõlastamine ning täitmise jälgimine;
  • ministeeriumi ametnike informeerimine välissuhtlust puudutavatest küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt diplomaatia või rahvusvahelise suhtluse eriala;
  • töökogemus vähemalt 1 aasta riigi või omavalitsuse vanemametniku kohal või erasektoris ametikohale sarnase tasemega juhtival kohal;
  • eesti, saksa ja inglise keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel;
  • põhjalikud teadmised välissuhtlemise alustest ja rahvusvaheliste lepingute ettevalmistamisest, strateegilisest, projekti- ja operatiivjuhtimisest;
  • põhjalikud teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, ajaloost, otsuste langetamise protsessist.

Nõuded isikuomadustele:

  • väga hea kirjaliku eneseväljendamise oskus ja hea suhtlemis- ning avaliku esinemise oskus;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus, tagajärgede ettenägemisvõime;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamiseks.

Eneseteostamisvõimalust toetavas ja asjatundlikus meeskonnas.

Tööpakkumise number
#71188