Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136227

Välissuhete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välissuhete spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on välissuhetealase dokumentatsiooni ja andmebaaside haldamine; välissuhtlemisega seotud ürituste korraldamine; välislähetuste korraldamine; välisprojektide assisteerimine jms.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt bakalaureuse kraadi või sellele vastavat haridustaset (soovitavalt rahvusvaheliste suhete-, sotsiaal- või keeleteaduse alal);
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, saksa keele oskust kesktasemel, kasuks tuleb inglise- ja vene keele või muu võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • mõningast töökogemust rahvusvahelise suhtlemisega seotud keskkonnas (kasuks tuleb õpi- või töökogemus välisriigis või rahvusvahelistes projektides osalemise kogemus);
  • baasteadmisi Siseministeeriumi valitsemisalast, EL-i ja Eesti hariduskorraldusest;
  • head suhtlemisoskust, algatusvõimet ja tulemustele orienteeritust;
  • arvuti kasutamise oskust.

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd toredas meeskonnas ning arenevas töökeskkonnas;
  • õppimis- ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises hariduskeskkonnas;
  • teotahtelist kollektiivi;
  • põhipalka peale katseaega 11 985 krooni (lisatasu võimalustega);
  • riigiasutusele omaseid soodustusi.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri märgusõnaga “välissuhete spetsialist” palume saata enne 25.01.2008 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu. Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab koduleheküljelt www.sisekaitse.ee.

Tööpakkumise number
#136227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades

Vaata rohkem