Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141375

Välissuhete osakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti ametikoha eesmärgiks on riikidevaheliste sotsiaalkindlustuslepingute rakendamine ning Euroopa Liidu sotsiaalkindlustusalastes õigusaktides sätestatud riiklike pensionide määramine ja maksmise korraldamine, klientide nõustamine, suhtlemine lepingupartnerite ja Euroopa Liidu liikmesriikide kontaktasutustega.

Ootused kandidaadile

õigusalane rakenduskõrgharidus või õigusalane rakenduskõrgharidus omandamisel
eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel
arvuti kasutamise oskus
analüüsivõime
kirjalik ja suuline väljendusoskus
täpsus ja korrektsus
koostööoskus

Ettevõte pakub

arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
head ja ajakohast täienduskoolitust
teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistuja palgatingimusi
pikendatud puhkust

Lisainfo

Kasuks tulevad: töökogemus avalikus sektoris ja mõne EL riigi keele oskus

Tööpakkumise number
#141375

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 10000 EEK

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem