VÄLISSUHETE JA EUROKOORDINATSIOONI OSAKONNA NÕUNIK (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja tähtajaga 07.01.2020- 30.06.2020)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627064

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna põhiülesanne on korraldada ning koordineerida ministeeriumi ja tema valitsemisala asutuste osalemist rahvusvahelises koostöös ja Euroopa Liidu otsustusprotsessis, koordineerida välisabiprojektide ettevalmistamist ning kontrollida nende täitmist.

Nõunikuna on Sinu põhiülesanneteks koordineerida ministeeriumi Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemisega seotud ülesannete täitmist Euroopa Liidu põllumajanduse erikomitee valdkondades (ühise põllumajanduspoliitika I ja II sammas, põllumajanduskaubandus- ja finants- ning turukorraldus, põllumajanduse keskkonna ja kliima ning Maailma Kaubandusorganisatsiooniga seotud küsimustes) ning nõustada otsustusprotsessiga seotud ametnikke vastavate ülesannete täitmisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • kõrgharidus;
  • eesti keele ja inglise keele oskus kõrgtasemel;
  • teadmised EL otsustusprotsessist ja EL ühisest põllumajanduspoliitikast (ÜPP);
  • hea suhtlemisoskus;
  • hea pingetaluvus;
  • põhjalikkus;
  • otsustus- ja vastutusvõime, algatusvõime;
  • kohusetunne.

Kasuks tuleb:
  • hea analüüsivõime ja initsiatiivikus ise välja pakkuda lahendusi;
  • eelnev kokkupuude Euroopa Liidu otsustusprotsessiga ja EL põllumajanduspoliitikaga.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
- huvitavat, vastutusrikast ning väljakutseid pakkuvat tööd;
- võimalust panustada valdkonna arengusse;
- avatud meelt uuenduslikele ideedele;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda Tallinna vanalinnas;
- enesearendamise võimalusi;
- stabiilset sissetulekut;
- paindlikku tööaega;
- tervisespordikulude osalist hüvitamist.

CV ja motivatsioonikiri palume esitada Maaeluministeeriumi personaliosakonda e-posti aadressil konkurss(at)agri.ee hiljemalt 26. novembril 2019. a. Täpsem teave telefonil 6256 6284 (Madis Pärtel, töö sisu osas) või 6256 168 (Tiina Kahar).

Tööle kandideerija nõustub dokumentide esitamisega konkursile oma isikuandmete töötlemisega vastavalt Maaeluministeeriumi kodulehel kirjeldatud tingimustele (www.agri.ee/et/isikuandmete-tootlemine).

Tööpakkumise number
#627064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Meie väärtused: hoolivus, koostöö, tulemuslikkus, uuenduslikkus, vastutustunne

Vaata rohkem