Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68373

Välissuhete büroo vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- eesti-inglise-eesti suuliste ja kirjalikke tõlketööde tegemine;
- ministeeriumi inglisekeelse kirjavahetuse nõuetekohane ja korrektne vormistamine;
- koostööprojektide ja delegatsioonide vastuvõttude ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt avalike suhete, majandus-, avaliku halduse või inglise keele filoloogia alane);
- avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest;
- avalike suhete ja kommunikatsiooni põhialuste tundmine;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- inglise keele oskus kõrgtasemel.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd;
- osalemist välisprojektides;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 12. juuniks 2006. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 178 ja 6 256 180.

Tööpakkumise number
#68373