Värsked tööpakkumised

Välissuhete büroo vanemspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31533

Tööpakkumise number

31533

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi avalike ja välissuhete osakonna välissuhete büroo otsib oma meeskonda vanemspetsialisti, kelle ametiülesanded oleksid järgmised:

- eesti-inglise-eesti suuline ja kirjalik tõlketööde tegemine;
- ministeeriumi inglisekeelse kirjavahetuse nõuetekohane ja korrektne vormistamine;
- koostööprojektide ja delegatsioonide vastuvõttude ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (soovitavalt avalike suhete, majandusliku või avaliku halduse alast);
- avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmist;
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest;
- avalike suhete ja kommunikatsiooni põhialuste tundmist;
- eesti keele oskust kõrgtasemel;
- ühe võõrkeele (inglise keele) oskust kõrgtasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast tööd;
- osalemist välisprojektides;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 21. juuniks 2004. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 207.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
21. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2004
Brutopalk:
Alates 5390 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.