Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552420

Välispesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 17. august 2018
Kuulutus aegub:15. september 2018

Töö kirjeldus

Sõidukite välispesu teostamine ning oma töökoha puhtana hoidmine.

Ootused kandidaadile

Kui oled füüsiliselt vastupidav, tahad teenida enda panusest sõltuvat palka, oled omategemistes korrektne ja kiire ning sulle meeldivad autod, siis oled just Sina õige kandidaat meile!

Ootame Sind tööle Skandinaavia suurimasse autopesula ettevõttesse! Omalt poolt pakume karjääri võimalusi, tulemustasust sõltuvat palka, kuulumist suurde meeskonda, tööd graafiku alusel, sõbralikku kollektiivi, firmasiseseid üritusi ja soodustusi ning väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#552420

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

OÜ Express pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem

Välispesija