2023-08-23 14:48:55

Välisklientide projektijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda väliskliendi projektijuhti, kes kannaks hoolt peamiselt väljaspoolt Eestit tulevate klientide eest.

Kes on Interlexi kliendid?

Meie kliendid tegutsevad järgmistel tegevusaladel: elektroonika, rasketehnika, autondus, finants, pangandus, meditsiin, turundus, õigus ja EL. Teeme tihedat koostööd ka rahvusvaheliste tõlkekorporatsioonidega, kellele pakume tõlketeenust peamiselt eesti, vene, läti ja leedu keelde.

Tööülesanded

  • Kliendi vajaduse väljaselgitamine, nõustamine
  • Tellimuste haldamine, projektide planeerimine, eelarvestamine ja täitmine tellimuse esitamisest kuni väljastamiseni, sh tõlketööde planeerimine ja teostajatele jaotamine ning andmebaasi täitmine
  • Arvelduste jälgimine

Tööaeg esmaspäevast reedeni kell 09.00–17.00.

Ootused kandidaadile

Nõudmised haridusele ja oskused

  • Kutseharidus, kõrgharidus või asjakohane töökogemus tõlkevaldkonnas
  • Ladus kirjaliku ja suulise eneseväljenduse oskus nii inglise kui ka eesti keeles
  • Arusaam projektijuhtimise metoodikatest
  • Finantskirjaoskus, eelarvestamine
  • Väga hea arvutikasutamise oskus

Kasuks tuleb

  • Eelnev asjaajamise või projektijuhtimise kogemus
  • Teadmised eri tekstitöötlusprogrammidest ja tõlkeprogrammidest

Tööleasumise aeg mais.

  • Mõnusat kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas ja ägedat töökollektiivi.
  • Ettevõttesisest väljaõpet, täiendavaid koolitusi
  • Väljakutseterohket tööd meie rahvusvaheliste klientidega
  • Võimalust töötada ka kodukontoris
  • Lisaks veel motivatsiooniprogramm, sh boonustasude programm, sporditoetus, meeskonnaüritused jne.