Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176392

VÄLISFINANTSEERIMISE OSAKONNA PEASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja, ametikoha koormus 0,75)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Norra ja Euroopa Majanduspiirkonna finantsmehhanismide üksikprojektide järelevalve ja seire teostamine;
  • EL territoriaalse koostöö programmi juhttöögruppides osalemine;
  • muude välisvahendite jaoks elluviimisskeemide välja töötamine, nende täiendamine ning järelevalve ja seire teostamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (eelistatult keskkonnaalane);
  • vähemalt 3 aastast töökogemus sarnasel töö- või ametikohal;
  • teadmised ja kogemused keskkonnavaldkonnast;
  • teadmised ja kogemused projektijuhtimisest;
  • eelnevad teadmised välisabi andmise ja kasutamise põhimõtetest;
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • initsiatiivikus, järjekindlus, meeskonnatöö kogemus.

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • Nooruslikku ja toetavat meeskonda;
  • Huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas;
  • Ministeeriumi motivatsioonipaketist ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Lisainfo

Erialastele küsimustele vastab Välisfinantseerimise osakonna juhataja Katre Eljas-Taal, tel: 626 2950.

Tööpakkumise number
#176392