Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168827

Välisabivahendite ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse välisabi ja struktuurifondide alase tegevuse juhtimine, planeerimine, korraldamine ja koordineerimine;
  • välisabiprogrammide ja struktuurifondide vahendite taotlemine ja vormistamine;
  • protseduurireeglite ja juhendmaterjalide väljatöötamine ning täitmise tagamine;
  • asutuse välisabiprogrammide ja struktuurifondide raames läbiviidavate projektide ettevalmistamise ja elluviimise koordineerimine;
  • vajadusel välisabi ja struktuurifondide rakendamiseks loodud komisjonide, töögruppide jms töös osalemine ja asutuse esindamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse, õiguse või avaliku halduse erialal);
  • teadmised Euroopa Liidu organisatsiooni toimimismehhanismidest ja avaliku sektori tööpõhimõtetest;
  • eelnev töökogemus ja/või teadmised välisabi ja struktuuritoetuste valdkonnas;
  • inglise keel oskus nii kõnes kui kirjas vähemalt kesktasemel;
  • hea analüüsi- ja üldistusvõime, koostöövalmidus, tulemustele orienteeritus ja hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus avalikus sektoris

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas organisatsioonis;
  • motiveerivat ja innustavat meeskonda;
  • riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast puhkust, vajadusel õppepuhkust);
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • suuri eesmärke ja väärikaid väljakutseid;
  • võimalusi enesearendamiseks;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6310 (Henry Pihl, tugidivisjoni juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali ekspert).

Tööpakkumise number
#168827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2008
Kuulutus sisestati:
7. november 2008

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.

Vaata rohkem