Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668356

Välipuhastusteenindaja riiklikele objektidele Harjumaal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 5.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 17. september 2020
Kuulutus aegub:16. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Territooriumi puhastamine lahtisest prügist, prügiurnide tühjendamine ja prügikottide vahetus. Olenevalt hooajast lehtede/okste- ning lumekoristus.

Ootused kandidaadile

- Eesti kodakondsus

- Sind pole kriminaalkorras karistatud

- B-kat. juhiload

- Hea füüsiline vorm

- Valmisolekut töötada erandkorras öisel ajal või graafikujärgselt.

Pakume Sulle tööaega E-R, tähtajatut töölepingut. Erialast väljaõpet,stabiilset töökohta ning tööks vajalikke vahendeid. Võimalust töötada täis- või osalise tööajaga..

Tööpakkumise number
#668356

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem