Värsked tööpakkumised

Välikoristustööde spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161016

Tööpakkumise number

161016

Töö kirjeldus

Erinevate välikoristustööde teostamine: mehhaniseeritud lumetõrje, veoauto transporditeenuse osutamine, muru niitmine, puude mahavõtt, okste lõikus, erinevad haljastustööde teostamine jne.

Nõudmised kandidaadile

• mees vanuses alates 24.a.;
• B;C kategooria autojuhiload, traktoristi load
• eelnev töökogemus erinevate mehhanismidega
• head tasu tulemusliku töö eest;
• valmisolek töötada graafiku alusel, talveperioodil ka õhtuti ja nädalavahetusel;
• tahe omandada uusi oskusi;
• vastutus- ja kohusetunne;
• avatus ja positiivne ellusuhtumine;
• tugev tervis;

• kindlat perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava organisatsiooni sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis;
• kindlat töötasu;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2008
Kuulutus sisestati:
12. august 2008

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte, mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.