Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624886

Välihooldustöötaja Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Viljandi linnas paindliku graafikuga osalise- või täisajaga tööd välihooldustöötajatele. Sobilik nii naistele kui meestele. Töö sisuks on aastaringselt välikoristuse teostamine, suvel muru niitmine ja trimmedamine, talvel lumetõrje jne. Kasuks tulevad auto- ja traktorijuhiload. Küsi infot tel. 5050091 Raul.

Nõudmised kandidaadile

Ootame tööle koostöövalmis kohusetundlikke inimesi.

Pakume määramata ajaga töölepingut ja alati õigeaegselt makstavat töötasu. Meie poolt kvaliteetsed ja mugavad tööriided, kaasagsed ja ergonoomilised töövahendid. Enne tööle asumist juhendamine.

Tööpakkumise number
#624886

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem