Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144965

Valgustite müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valgustite projektimüük
hinnapakkumiste ja valgusarvutuste koostamine

Ootused kandidaadile

elektrialane või tehniline haridus, võib olla ka omandamisel
head teadmised IT-st
hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
hea suhtlemisoskus ja korrektsus
B-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
tööalast täiendkoolitust
kaasaegseid töötingimusi
sõbralikke ja toetavaid kolleege
konkrentsivõimelist palka

Lisainfo

Sooviksime leida energilist, positiivse ellusuhtumisega ja kiire kohanemisvõimega kandidaati. CV palume saata koos oma palganägemusega.

Tööpakkumise number
#144965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

Rootsi valgustitootja Fagerhults Belysning AB tütarfirma Fagerhult OÜ on asutatud Tallinnas 2005.a. kevadel. Ettevõtte eesmärgiks on tarnida ja turustada kõrgekvaliteedilisi valgusteid Eestis.

Vaata rohkem