Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #703134

Valgusreklaamide ja reklaamkonstruktsioonide valmistaja, montöör

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd valgusreklaamide ja reklaamkonstruktsioonide valmistajale.

Ootused kandidaadile

  • teadmised ja oskused elektritöödes
  • varasem kokkupuude pleki-ja metallitöödega
  • kasuks tuleb kogemus keevitustöödes
  • B- kategooria juhiluba
  • lisaks eesti keele oskusele tuleb kasuks ka vene keele oskus
  • täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd

  • stabiilset sissetulekut

  • toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#703134