Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304141

Valdkonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • tuleohutuseadmete ja süsteemide ning nendega seotud toodete ja teenuste müük ning klientide nõustamine
  • demoesitluste, seminaride korraldamine ja läbiviimine
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • müügipakkumiste ja hankedokumentide koostamine
  • projektdokumentatsiooni alusel hinna- ja tasuvuskalkulatsioonide koostamine
  • alltöövõtjate ja tarnijate otsimine, hinnaläbirääkimiste pidamine
  • müügiaruandlus ja tulemuste analüüs, müügieesmärkide püstitamine
  • turu jälgimine ja -analüüs

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:

  • Sul on majanduslik mõtlemine, omad teadmisi juhtimisest, müügist ja turundusest
  • Sul on majandusalane kõrgharidus ja omad varasemat tulemuslikku müügitöö kogemust
  • oled analüütiline ja oskad näha tervikut ning luua seoseid
  • oled iseseisev, algatusvõimeline ja tulemusele orienteeritud, oskad planeerida oma aega ja jaotada ülesandeid nii, et kõik vajalik tehtud saaks
  • Sul on väga hea kuulamis-, suhtlemis- ja veenmisoskus
  • Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • valdad kõrgtasemel eesti ning väga heal tasemel inglise ja vene keelt
  • Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Sind iseloomustavateks märksõnadeks on ausus, täpsus, korrektsus, paindlikkus, koostöötahe ning pingetaluvus, oled algatusvõimeline ning väärtustad meeskonnatööd andes maksimaalse panuse ühiste eesmärkide saavutamiseks
  • Sul on B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • väljakutset pakkuvat ja huvitavat tööd
  • koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
  • tulemustest lähtuvat töötasu
  • meeldivat töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimisele palun lisada CV-le ka palgasooviga motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#304141

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2013

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusettevõte, mis jätkab Tempus Kustuti (1994-2005) ja Kidde Eesti (2005-2012) senist tegevust, pakkudes oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.

Vaata rohkem