Värsked tööpakkumised

Vajame jooksvalt laotöötajaid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56796

Tööpakkumise number

56796

Töö kirjeldus

Pakume tööd komplekteerijatele, pakkijatele, transporttöölistele, laotöötaja-klienditeenindajatele jne.

Sõltuvalt ettevõttest võivad tööülesanded olla erinevad,
peamiselt on töö sisuks:

lattu saabuva kauba vastuvõtt ja ladustamine
toodete paigutamine laos, transporttööd
saatelehe alusel kaubapartii komplekteerimine ja pakkimine
saatedokumentide vormistamine ja kaupade väljastamine
klientide teenindamine
laos oleva kauba üle arvestuse pidamine, andmete sisestamine laoprogrammi

Nõudmised kandidaadile

soovitavalt eelnevat laotöö kogemust
vanust vähemalt 18 aastat
tahet tööd teha
ausust, usaldusväärsust ja täpsust tööülesannete täitmisel

Kasuks tuleb:
valmisolek vahetustega tööks
tõstukijuhiluba
klienditeenindajana töötamise kogemus

Ettevõte pakub

põhikohaga tööd
võimalust omandada uusi kogemusi erinevates ettevõtetes

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Võimalusel palume CV-s või kaaskirjas märkida palgasoov ja vahetustega töö sobivus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2005

Contract People on personaliotsingufirma CV-Online (CVO Group) allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades - meie viime kokku tööotsijad ja tööpakkujad.