https://www.cvkeskus.ee/26401

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26401

Vaipkatete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vaipkatete paigaldamine kliendi kodudes,üldkasutatavates ruumides ja sellega kaasnevad lõppviimistlused(töökoht Iirimaal)


Ootused kandidaadile

*korrektsust
*täpsust
*inglise keele oskust
*juhilubade olemasolu
*head suhtlemisoskust


Ettevõte pakub

*elamispinda
*konkurentsivõimelist palka
*sõbralikku töökeskkonda


Lisainfo

Ootame ,et kandideerijad kirjutavad oma CV inglise keeles.Palun lisada ka
palgasoov


Tööpakkumise number
#26401
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vaipkatete paigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!