Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796117

Vaimse tervise õde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vaimse tervise õde jälgib, hindab ja dokumenteerib regulaarselt mäluhäiretega eakate terviseseisundit.

  • Teostab õendusprotseduure.

  • Nõustab meeskonda ja pereliikmeid.

Ootused kandidaadile

  • Ootame Sind kandideerima, kui Sul on terviseteaduse magistrikraad.

  • Oled asjatundlik, algatusvõimeline, usaldusväärne ning iseseisva mõtlemisega meeskonnaliige.

  • On vajalik, et Sa oskaksid kõrgel tasemel eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt.

  • Samuti tuleb kasuks heal tasemel arvutioskus (kasutame haiglatarkvara LIISA).

Ettevõte pakub

  • Töötasu 13 eur/tunnis.

  • Erialaseid koolitusi ja toetavat meeskonda.

  • Lisaks täiskohaga töötamisel 5 päeva lisapuhkust, peale katseaja lõppu sporditoetust 25 eurot kuus (Stebby) ja soodustusi majasisestelt lisateenustelt.

Tööpakkumise number
#796117

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem