Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61253

Väiketehnika müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1994.a. asutatud firma, mis tegeleb metsa-, ehitus- ja materjalikäsitlusmasinate müügi, hoolduse ning rendiga.

Tööülesanneteks on väiketehnika müük. Töö toimub nii müügisaalis, kui ka telefoni ja e-maili teel.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • müügitööks sobiv suhtluslaad
  • inglise ja vene keele oskus kõnekeele tasemel
  • arvuti kasutusoskus kontoritarkvara tasemel
  • kesk- või keskeriharidus, soov. tehniline
  • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb

  • tehniliste jooniste lugemisoskus
  • varuosade kataloogide kasutusoskus

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • toetust töötajate initsiatiivikusele
  • huvitavat õppematerjali tehnikahuvilisele inimesele
  • head palka, mida saab heade töötulemustega tõsta

Tööpakkumise number
#61253