Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141729

Väikeloomakliiniku loomaarsti abi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut pakub tööd väikeloomakliiniku loomaarsti abile, kelle töö sisuks on

loomaarsti abistamine töös lemmikloomadega (koer, kass, väikenärilised)
loomaarsti assisteerimine ravi ja diagnostiliste protseduuride läbiviimisel
tööks vajaliku riistastiku, abimaterjali, ruumide ettevalmistamine ja korrashoid
loomade eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

keskharidus
kasuks tuleb eelnev töökogemus loomadega
inglise keele ja arvutiga töötamise oskus
algatusvõime, kohusetunne, hea koostöö- ja suhtlemisoskus, loomaarmastus

huvitavat, vastutusrikast tööd arenevas kollektiivis ja kaasaegses keskkonnas
enesearendamise võimalusi, tööks vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#141729

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2008

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem