Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627388

Väikeloomaarst

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Väikeloomade haiguste diagnoosimine ja ravimine
- Väikeloomade haiguste profülaktika
- Väikeloomade kirurgia
- Kliinikus müüdavate loomatoodete aktiivne tutvustamine ja müük klientidele
- Kliinikus müüdavate loomatoodete sortimendi haldamine (sh. toodete varude jälgimine, toodete tellimine ja arvutisüsteemi sisestamine)

Nõudmised kandidaadile

- Loomaarsti haridus
- Eelnev töökogemus väikeloomaarstina (2019 juunis lõpetajate puhul sobib ka praktikakogemus)
- Valmisolek agressiivsete loomade ravimiseks ning kõigi väikeloomaliikide ravimiseks
- Iseseisvus tööülesannete täitmisel
- Eesti keele oskus kõrgtasemel
- Arvutiga töötamise oskus, sealhulgas tavapäraste kontoriprogrammide (MS Word, MS Excel, MS Power Point, e-maili haldussüsteemid) kasutamise oskus
- Väga hea koostöö- ja suhtlemisoskus
- Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
- Vene-, inglise- ja soome keele oskus
- Täielik iseseisvus tööülesannete täitmisel (st. tööülesannete täitmine ilma juhendamiseta)
- Kirurgilised oskused
- Töökogemus agressiivsete loomadega
- Töökogemus haruldaste väikeloomaliikidega
- Kassaprogrammide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Head töötasu hea töö eest
- Osakoormusega töötamise võimalust koos paindliku töögraafikuga (st. kokkuleppel on võimalik täiskohaga, 1/2 kohaga või 3/4 kohaga töötamine)
- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- vaktsineerijale-kõrvapuhastajale alates 800 neto
huntkriimsilmast tööloomale kuni 2000 neto täistööaja eest

Lisainfo

Tööle asumise aeg: kokkuleppel / niipea kui võimalik
Pakutav palk: kokkuleppel
Nõutud keeled: eesti
Tööaeg: osakoormusega või täiskoormusega
Asukoht: Tallinn

Tööpakkumise number
#627388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 990 - 2546 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

OÜ Nõmme Loomakliinik on 2006. aastal asutatud väikeloomakliinik, mis asub Tallinnas Nõmme linnaosas. Ravime oma kliinikus kõiki väikeloomi, sealhulgas agressiivseid loomi. Põhjaliku info meie loomakliiniku ning meie poolt pakutavate teenuste kohta leiad meie kodulehelt: www.nommeloomakliinik.ee. Hetkel otsime oma meeskonda juurde üht väikeloomaarsti.

Vaata rohkem