Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709716

Väikeklassi õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tundide andmine väikeklassis;

  • õpi- ja käitumisraskustega õpilaste toetamine;

  • õpilaste erivajadustest tulenevalt õppetöö kohandamine ja koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või selle omandamine;

  • eelnev töökogemus HEV-õpilastega;

  • väga hea suhtlemise ja enesekehtestamise oskus, oskus osaleda meeskonnatöös ja lahendada konflikte;

  • väga hea empaatiavõime: tahad ja oskad kuulata, oled tasakaalukas, hea pingetaluvusega, kohanemisvõimeline, kohuse- ja vastutustundlik;

  • oskus kasutada igapäevast kontoritarkvara.

Ettevõte pakub

  • Võimalust oma ideid ellu viia;

  • enesetäiendamis- ja arenguvõimalusi;

  • tööd kaasaegses keskkonnas ja arenevas õpikogukonnas;

  • pikka suvepuhkust;

  • kaugelt üle keskmise ägedat töökollektiivi;

  • tööle asumise aega 23.08.2021

Tööpakkumise number
#709716