Vaiameister
Vaivundament OÜ Tööpakkumine aegub 14 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Erinevad terasvaiade süvistamise ja tootmisega seonduvad tööd sise- ja välistingimustes.

Ootused kandidaadile

Eelnev ehitusalane kogemus või haridus
Valmidus tööks välistingimustes
Võimekus omandada töö käigus elementaarsed keevitusoskused (MIG/MAG)
B-kategooria juhiload
Valmisolek lähetusteks Eesti piires
Heal tasemel eesti keele oskus
Hea füüsiline vorm
Oskus iseseisvalt töötada
Soov pikaajaliseks töösuhteks

Ettevõte pakub

Väljaõpet vaiatöödega seonduva osas
Heale tööle väärilist palka
Soodustame töötaja isiklikku ja tööalast arengut
Mitmekülgset ja huvitavat tööd
Professionaalset ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#681406

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1800 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021
Vaiameister Vaiameister

Vaivundament OÜ

OÜ Vaivundament on Eesti juhtiv vaiatöödega tegelev ettevõte, mille põhitegevuseks on ramm-ja kruvivaiade tootmine ning süvistamine. Ettevõte on edukalt tegutsenud 2001. aastast.

Vaata rohkem

Vaiameister
Vaiameister