Värsked tööpakkumised

Vahvliküpsetaja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 575031

Tööpakkumise number

575031

Firma nimi peidetud Vahvliküpsetaja-klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on vahvlite valmistamine, klientide teenindamine ja oma töökoha korrashoid.
Töö on graafiku alusel (peamiselt E-R õhtud ja NV). Tasu 4.70 €/h bruto.
Tööle asumise koht: Ülemiste keskus
Ootame pikaajalist koostööd!

Nõudmised kandidaadile

Sobiv vahvlimeister on täisealine (18+), rõõmsameelne ja hea suhtleja, kohusetundlik ja korrektne, valmis töötama nädalavahetustel ning sorav inglise keeles.
Sobib ka üliõpilasele!
Vajalik tervisetõendi olemasolu.

Töötaja soodustus toodetele, paindlik töögraafik ning rõõmsameelsed ja toredad töökaaslased.

Lisainfo

Sobiv vahvlimeister on täisealine, rõõmsameelne ja hea suhtleja, kohusetundlik ja korrektne, valmis töötama nädalavahetustel ning sorav inglise keeles.

Omalt poolt pakume töötajate soodustust toodetele, kohapealset väljaõpet, paindlikku graafikut, osalise koormusega tööd (90-110 h) ja võimalust töötada kooli kõrvalt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2019
Brutopalk:
4.7 EUR tunnis

Mrs Waffle pakub Belgia suhkruvahvleid koos kõikide mõnusate lisanditega eelkõige kaasa ostmiseks, aga jätame võimaluse ka koha peal nautida. Meie tooraine tuleb otse Brüsselist, seega vahvlid maitsevad täpselt nii nagu need oleksid ostetud Brüsseli vanalinnast. Mrs Waffle kohvikust saab ka kõige parema take-away kohvi.