Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272407

Vaht-Šveitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ajalooline aurulaev-restoran Admiral otsib oma rõõmsasse kollektiivi lisa!
Pakume tööd pensionärile või vanemale inimesele, kes valdab võõrkeeli ja on soovitatavalt töötanud laeval.

Ootused kandidaadile

Kandidaat räägib soovitatavalt peale eesti keele ka vene- ja mõnda muud võõrkeelt. Kollektiiv on valdavalt venekeelne.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ole julge ja kandideeri juba täna!

Tööpakkumise number
#272407