Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154997

Vahitüürimees

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooajalist tööd (juuni-august) rõõmsameelses laevaperes Saaremaa-Ventspils parvlaevaliinil

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega toredat ja kohusetundlikku kaaslast, kes

  • on omandatud vahitüürimehe kvalifikatsiooni
  • omab rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalikke meredokumente
  • valdab eesti keelt nii kõnes kui kirjas
  • kasuks tuleb varasem töökogemus reisilaevas

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- vahetustega tööd graafiku alusel, kaks nädalat tööl, kaks vaba

Lisainfo

Saada oma meredokumentide koopiad posti teel aadressil Kohtu1, Kuressaare, 93819

Küsi julgesti lisateavet tööpäevadel telefonil 5044827

Tööpakkumise number
#154997

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2008

AS Saaremaa Laevakompanii on pikaajalise reisijateveo kogemusega operaatorfirma
mandri ja Lääne-Eesti saarte vahelise reisilaevaliikluse korraldamisel

Vaata rohkem