Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668983

Vahitüürimees

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sillaseadmete, tuletõrje- ja päästevahendite kontroll, navigatsiooniliste väljaannete korrigeerimine, navigatsioonivaht sillas, laadimis- ja sildumisoperatsioonidel osalemine

Ootused kandidaadile

Vahitüürimehe diplom, reisilaeval töötamiseks vajalikud dokumendid, tervisetõend.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd ja toetavat meeskonda

Täistööajaga tööd graafiku alusel (2 nädalat tööl ja 2 nädalat vaba).

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV koos dokumentide koopiatega. Samuti palume lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#668983

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

AS Kihnu Veeteed on asutatud 2002. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on meretranspordi teenuse osutamine. 2020. aastal opereerib ettevõte plaaniliste sõiduplaanide alusel Munalaid-Kihnu, Rohuküla-Sviby, Munalaid-Manilaid, Laaksaare-Piirissaare, Tallinn-Aegna, Sõru-Triigi ja Ruhnu laevaliinidel.

Vaata rohkem