Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737032

Vahimadrus- puhkuste/haiguste asendaja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on Saaremaa/Hiiumaa liini tekimeeskonna ülesannete täitmine, laeva laadimise- ja lossimise operatsioonide teostamine ning reisijate abistamine.

Ootused kandidaadile

Vajalikud madruse tööks ettenähtud meredokumendid:
vähemalt II/4 vahimadruse tunnistus
ohutusalase koolituse läbimise tunnistus
päästevahendite ja valvepaadi vanema tunnistus
reisilaevade masside juhtimise ja kriisijuhtimise tunnistus
meremehe tervisetõend
Kasuks tuleb kiirvalvepaadi vanema tunnistus.

Tähtajalist meretöölepingut, meeldivat töökeskonda, väärilist töötasu, toredaid ühisüritusi, sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#737032

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021

TS Laevad OÜ korraldab parvlaevaliiklust mandri ja suursaarte vahel, pakkudes parimat reisikogemust Eestis.

Vaata rohkem