Vahimadrus
Tööpakkumise number #700543

Vahimadrus

2
TS Laevad OÜ
Läänemaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on tekimeeskonna ülesannete täitmine, laeva laadimise- ja lossimise operatsioonide teostamine ning reisijate abistamine.

Ootused kandidaadile

Vajalikud madruse tööks ettenähtud meredokumendid:
vähemalt II/4 vahimadruse tunnistus
ohutusalase koolituse läbimise tunnistus
päästevahendite ja valvepaadi vanema tunnistus
reisilaevade masside juhtimise ja kriisijuhtimise tunnistus
meremehe tervisetõend
Kasuks tuleb kiirvalvepaadi vanema tunnistus.

Tähtajalist meretöölepingut, meeldivat töökeskonda, väärilist töötasu, toredaid ühisüritusi, sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#700543

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Vahimadrus Vahimadrus

TS Laevad OÜ korraldab parvlaevaliiklust mandri ja suursaarte vahel, pakkudes parimat reisikogemust Eestis.

Vaata rohkem

Vahimadrus
Vahimadrus