Vähikeskuse kvaliteedijuht (asenduskoht)
Tartu Ülikooli Kliinikum SA Tööpakkumine aegub 14 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Tartu Ülikooli Kliinikumi vähikeskus otsib oma meeskonda täis- või osatööajaga kvaliteedijuhti põhitöötaja lapsepuhkuse ajaks (tähtajaline töötamine).

Kvaliteedijuhi töökohustused (koostöös vähikeskuse töötajate ja koostööpartneritega):

  • vähiraviga seotud rahvusvahelistele standarditele vastava (Organisation of European Cancer Institutes  ehk OECI) kvaliteedialase süsteemi arendamine Kliinikumis
    • kvaliteedialase tegevuse koordineerimine, kontrollimine, analüüsimine
    • ravi kvaliteediga seotud tegevusjuhendite  ja aruannete koostamine
  • osalemine vähikeskuse arendamises rahvusvahelise vähikeskuse nõutele vastavaks vähikeskuseks (OECI Cancer Centre)
  • osalemine käimasolevas OECI re-akrediteerimisprotsessis
  • perspektiivis kogu vähihaige raviteekonna kaardistamine ja rakendamine Kliinikumis
  • kodulehekülje haldamine.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • kõrgharidus (k.a rakenduslik) meditsiini (õde, radioloogiatehnik vm), tervishoiukorralduse või kvaliteedijuhtimise valdkonnas
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö oskus
  • arvuti kasutamise oskust (kasuks tuleb BI andmeanalüüsi keskkonna kasutamise oskus)
  • soovitavalt kvaliteedijuhtimise alane kogemus või pädevus
  • dokumendihalduse ja -töö kogemus
  • andmete analüüs
  • soovitavalt töökogemus kvaliteedijuhtimise valdkonnas ja/ või Kliinikumis.

Ettevõte pakub

Kandidaadile pakume:

  • põnevat tööd Kliinikumi uue struktuuriüksuse ülesehitamisel
  • toetavat meeskonda, väljaõpet kohapeal ja sisseelamisel tuge kolleegidelt
  • võimalust omandada uusi kogemusi ja pädevusi
  • täiendkoolitusi
  • rahvusvahelise koostöö kogemust (OECI akrediteerimine)
  • töötasu, mis sõltub kompetentsidest, varasemast töökogemusest ja töö tulemuslikkusest
  • tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus hiljemalt 21. jaanuariks 2021 aadressil lenne-triin.korgvee(at)kliinikum.ee.
Täpsemat teavet jagab vähikeskuse juht Lenne-Triin Kõrgvee telefonil 5331 9408.

Tööpakkumise number
#681931

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021
Vähikeskuse kvaliteedijuht (asenduskoht) Vähikeskuse kvaliteedijuht (asenduskoht)

Tartu Ülikooli Kliinikum SA

Tartu Ülikooli Kliinikum on Euroopas tunnustatud ülikoolihaigla, millel on juhtiv roll Eesti meditsiinis. Kliinikumi missiooniks on tagada Eesti meditsiini kestmine ja areng läbi kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö.

Vaata rohkem