Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73523

Vahetusvaipade müügikonsultant (Viljandi)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk: vahetusvaipade renditeenuse VÄGA AKTIIVNE müük uutele potentsiaalsetele klientidele.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • valmisolekut teha väga aktiivset müügitööd läbi ukselt-uksele müügi
  • auahnust ja võitlusvaimu saavutamaks kõrgeid eesmärke
  • professionaalset suhtlemisoskust eesti ja vene keeles
  • loovust ja leidlikkust uute kliendisuhete algatamisel

Ettevõte pakub

Lindström pakub Sulle:
- väga häid palgatingimusi (boonused uue kliendi pealt)
- võimalust saada tugevaks müügikonsultandiks läbi aktiivse müügitöö ning järjepidevate koolituste
- kõiki edukaks töötamiseks vajalikke töövahendeid (telefon, auto, sülearvuti)
- pikaajalist töösuhet oma ala professionaalide juures

Tööpakkumise number
#73523