Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60247

Vahetusvaipade müügikonsultant Lindströmi

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk: vahetusvaipade renditeenuse väga aktiivne müük uutele potentsiaalsetele klientidele.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • valmisolekut teha väga aktiivset müügitööd läbi ukselt-uksele müügi
  • auahnust ja võitlusvaimu saavutamaks kõrgeid eesmärke
  • professionaalset suhtlemisoskust eesti ja vene keeles
  • loovust ja leidlikkust uute kliendisuhete algatamisel

Lindström pakub Sulle võimalust saada tugevaks müügikonsultandiks läbi aktiivse müügitöö ning järjepidevate koolituste, kõiki edukaks töötamiseks vajalikke töövahendeid, pikaajalist töösuhet oma ala professionaalide juures.
Väga häid palgatingimusi.

Tööpakkumise number
#60247