Vahetusevanem/teenindaja restoranis VIP5

GMP GRUPP AS

Tööpakkumise number

583794

Töö kirjeldus

GMP Clubhotel & Pühajärve restoran

Otepääl, Pühajärvel, asuv GMP Clubhotel otsib oma tegutsevasse ja esinduslikku PÜHAJÄRVE RESTORANi nooruslikku, töökat ja positiivset vahetusevanemat/teenindajat. Kui oled valmis rakendama omi ideid, pead lugu professionaalsest ning sõbralikust teenindusest ja Sa armastad suhelda, siis ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

GMP Pühajärve restoran kuulub Baltimaade 30 parima restoani hulka (White Guide 2019).

Nõudmised kandidaadile

• klientide suurepärane ja oskuslik teenindamine;
• restorani teenindussaali igapäevase töö korraldamine;
• meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

• väljakutsuvat ja arendavat tööd;
• kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, erikokkuleppel majutusvõimalust;
• võimalust prestiižses restoranis ja hotellis omi ideid rakendada;
• motiveerivat ja tulemusest orienteeritud töötasu;
• väljaõppe võimalust.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019
Soovin kandideerida

GMP Clubhotel on ainulaadne ja eksklusiivne hotell Otepääl. Pakume parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones kauni Pühajärve kaldal. Hotellis saate puhata luksulikult sisustatud mugavates korterites. Majas tegutsevat legendaarset GMP Pühajärve restorani peetakse üheks Lõuna-Eesti parimaks ning stiilseimaks toitlustus- ja meelelahutuskohaks. Restoran on valitud korduvalt Eesti parimate restoranide hulka.

Soovime, et tunneksite end meie juures sama turvaliselt ja mugavalt nagu kodus.

GMP Pühajärve restoran on neljal järjestikusel aastal valitud Eesti 50 Parima restorani hulka (2013-2017).

Vaatan ettevõtte profiili