https://www.cvkeskus.ee/197573

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197573

Vahetusevanem/müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vahetuse töö organiseerimine, jooksvate probleemidega tegelemine, töötajate koolitamine ja abistamine, aktiivne müügitöö


Ootused kandidaadile

motiveerimisvõime, Inglise või/ja Soome keele oskus nõutav, eelnev müügitöö kogemus tuleb kasuks,


Ettevõte pakub

põhipalk+tulemustasu+boonused. head arenemisvõimalused, välislähetuste võimalus (Fuengirola, London, Helsingi, Berliin)


Tööpakkumise number
#197573
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vahetusevanem/müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!