Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328006

Vahetusevanem/kokk

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Helsingi piirkonnas edukas itaalia restoranis, kus pakutakse meeldivalt vabas ja modernses keskkonnas häid itaaliapäraseid toite ja suurt
veinivalikut.

Ootused kandidaadile

Edukas töökogemus, hea suhtlemisoskus, huvi itaaliapäraste toitude ja veinide vastu, suhtlemisoskus soome keeles( kindlasti vajalik vahetuse
vanemal, kokal võib olla ka hea inglise keele oskus ja mõningane soome keele oskus), kasuks tuleb eesti keele oskus

Ettevõte pakub

kogenud meeskonda, häid töötingimusi

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#328006

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2013

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem