Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126737

Vahetusevanemad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade koguseline ning kvaliteediline vastuvõtmine
- Kaubapaigutajate juhendamine
- Dokumentatsiooni süstematiseerimine ja korrashoid
- Kaupluse töö korraldust puudutavatest seadustest ja juhistest kinnipidamise tagamine
- Kaupluse nõuetekohane sulgemine ning signalisatsiooni alla panemine

Ootused kandidaadile

- Eelnev (jae)kaubandusalane töökogemus
- Öötöö sobivus
- Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
- Enesekehtestamise oskus
- Analüüsi- ja algatusvõimelisus
- Eesti keele oskus kesktasemel

- Huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
- Häid töötingimusi
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Firmasiseseid koolitusi ja arenguvõimalust
- Tasuta transporti koju

Lisainfo

- Töö asukoht NORDE, SÕPRUSE Rimi hüpermarket
- Töö toimub graafiku alusel E-R kell 21.00-03.00

Tööpakkumise number
#126737